ניהול בניינים מסחריים

מאחורי כל בניין מתוחזק ומנוהל היטב עומדת חברת ניהול ואחזקה שפועלת במרץ על מנת לאפשר לבניין להיות הגרסה הכי טובה של עצמו ולתת לבעלי הנכס סיבות רבות פחות לדאגה.

בנייני משרדים, קניונים, מתחמים מסחריים וסניפים שונים של חברות, מהווים מוקד עליה לרגל של מאות אנשים ביום ולכן חשוב שינוהלו בצורה המדויקת, המקצועית והמקיפה ביותר.

אנחנו באור אחזקות מבינים כי בניינים מסחריים דורשים זמינות גבוהה, טכנולוגיה מתקדמת וכמובן שירות מקיף ייעודי וייחודי לכל בניין.

חברת אחזקה שלנו מציעה מגוון שירותים בתחום הניהול ובתחום התחזוקה.

בין שירותי התחזוקה שלנו תוכלו למצוא שירותי ניקיון, גינון, תחזוקה שוטפת של המערכות השונות כמו מערכות מים ומערכות כיבוי וגילוי אש, צ'ילרים, כרטיסים חכמים, חניונים, הדברה, תחזוקת גנרטור, מעליות, חדר כושר ובריכה. בנוסף מציעים שירות של ביטוחים, שירותי אבטחה,וייעוץ נדל"ן. את כל השירותים שלנו מלווים תיקונים והחלפות של צילינדרים ונורות .

בתחום הניהול אנחנו מציעים פיקוח של מנהל תחזוקה,גבייה וניהול כספים , ניהול תקלות ופניית דיירים, הזמנת בעלי מקצוע, פיקוח ובקרה אדוקים על ניקיון ופרויקטים.

את שני התחומים משלבת תוכנית תחזוקה ייעודית לכל בניין המספקת תאריכים לבדיקות וטיפולים במערכות השונות בבניין וכן תאריכי ביקורות יזומות. גם תוכנית הניקיון שלנו נכללת בפנים, את התוכנית אנו דואגים להתאים לצרכים שלהם תוך כדי בחירת כוח אדם בקפידה ובפיקוח.

אנחנו זמינים בכלל ערוצי התקשורת הקיימים היום- בטלפון, באתר האינטרנט ובנוסף באפליקציה חדשנית ונוחה שמשנה את כללי המשחק.

אנחנו דוגלים בשקיפות מירבית שבאה לידי ביטוי דרך האפליקציה שלנו. האפליקציה מאפשרת גישה לנציגות הבניין  ומציגה דוחות שנפתחו ולכל התקלות שנסגרו, בנוסף לדוח הגבייה בבניין ולקבל מידע על כל השוכרים וסטטוס הגבייה שלהם. 

כמו כן, מידע על זמני הטיפול בתקלות וכמה נפתחו וטופלו.

אצלנו באור אחזקות משתמשים בטכנולוגיות הכי מתקדמות בשוק בכל שנוגע לתחזוקת מערכות הבניין וכן לניהול הבניין.

כל השירותים של חברת הניהול ואחזקת הנכסים שלנו נבחרו בקפידה רבה על מנת לאפשר לכם ראש שקט בצורה המירבית ביותר.
אנחנו מזמינים אתכם ללחוץ כאן על מנת לקבל מידע נוסף על שירותי הניהול והאחזקה שלנו

צרו קשר

דילוג לתוכן